Nie można uciec od samego siebie przenoszac się z miejsca na miejsce. Ernest Hemingway

Inkubacja przedsięwzięć gospodarczych

Opis usługi

Inkubacja pomysłów, w naszym rozumieniu, to wspólne tworzenie działalności, produktów, usług i oferowanie ich na rynku. Celem inkubacji jest stworzenie samofinansującej się domeny najpierw w ramach spółki AVARON, a docelowo w formie spółki kapitałowej z udziałem AVARON.

Adresaci usługi

Dla ambitnych i odpowiedzialnych ludzi, którzy mają chęci i ochotę zrealizować swoje plany i marzenia. Jeżeli masz ciekawy pomysł zgłoś go do nas. Jesteśmy gotowi zainwestować swój czas, kontakty, i pieniądze w unikatowe pomysły, które razem zrealizujemy.

Inkubacja pomysłu w ramach innego podmiotu jest dobrym rozwiązaniem dla osób młodych, którzy mają olbrzymie ambicje, energię i wiedzę teoretyczną, będące jednak w rozbieżności z ich doświadczeniem zawodowym.

Etapy realizcji

I. ETAP - zainteresowanie pomysłem spółki AVARON:

Pomysłodawca przesyła na adres inkubator@avaron.pl opis pomysłu na wspólny biznes. Postaraj się spisać pomysł w formie biznes planu zgodnie z wytycznymi opisanymi tutaj. Nie musisz napisać pełnego biznes planu. Napisz tylko to co obecnie potrafisz zmaterializować na piśmie. Najważniejsze, abyś opisał produkty/usługi jakie chcesz oferować, rynek zbytu oraz przedstawił swoją osobę.

II. ETAP - tworzenie operacyjnego biznes planu wspólnie z AVARON

Po zaakceptowaniu pomysłu do realizacji, pomysłodawca wspólnie z konsultantem AVARON sporządza operacyjny biznes plan dla nowej działalności. Na etapie tworzenia dokumentu określane są warunki wspólnej realizacji przedsięwzięcia.

III. ETAP - rozpoczęcie działalności w ramach AVARON

Pomysłodawca staje się kierownikiem nowego przedsięwzięcia i rozpoczyna działalność operacyjną. Nowy biznes staje sie autonomiczną domeną rozliczaną finansowo. Pomysłodawca traktowany jest jak partner dla AVARON.

IV. ETAP - utworzenie spółki kapitałowej z AVARON

Jeśli pomysł nabierze odpowiedniego tempa rozwoju, wskazane jest utworzenie spółki kapitałowej. Pomysłodawca staje się udziałowcem nowej spółki i dalej rozwija biznes realizując swoje marzenia.